WengoszPlamisty Napisano 9 Października 2020 Napisano 9 Października 2020 Siemka, podczas dołączania do serwera cały czas mnie reconnectuje przed wbiciem do panelu logowania, home nic nie daje
WengoszPlamisty Napisano 9 Października 2020 Autor Napisano 9 Października 2020 (edytowane) albo dobra, nadal ten problem występuje, home nic nie daje ;_; Edytowane 9 Października 2020 przez WengoszPlamisty
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi