Karwicz Napisano 6 Października 2020 Napisano 6 Października 2020 (edytowane) Witam mam problem z rage mp, a wygląda to tak https://imgur.com/a/oGr7Jii - nie wiem co robić, a bardzo bym chciał pograć: Discord; sonix#3033 Do tego pisze jeszcze Rage:Mp lost connection Edytowane 6 Października 2020 przez Karwicz
Bartoszz Napisano 6 Października 2020 Napisano 6 Października 2020 przycisk home, poczekaj z minute po czym wyjdz i otworzy ci sie panel logowania
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi