MarceleQ Napisano 3 Października 2020 Napisano 3 Października 2020 Nick: MarceleQ Nick osoby nakładającej kare:NyKo Powód nałożenia kary: Toksyczność Krótki opis sytuacji: powiedziałem graczowi konfident bo cały czas się patrzał na nas co robimy Dowody: nie ma Coś od siebie: bardzo przepraszam ze uraziłem bardzo gracza
_WirluS_ Napisano 3 Października 2020 Napisano 3 Października 2020 Na serwerze reagujemy na każdy, nawet najmniejszy przejaw toksyczności. Każdy jest karany tak samo, długość kary nie ustawia moderator/suport. Możesz sobie zobaczyć taryfikator który jest pod F3. Apelacje odrzucam i zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi