Brafvianz Napisano 1 Października 2020 Napisano 1 Października 2020 Serwus, mam problem z logowaniem, otóż odpala mi się GTA, wszystko czilera, ale nie wyświetla mi się ekran logowania Five Life, za to wyświetla się, "connecting lost, reconnecting" Proszę o pomoc!
Baldi1331 Napisano 1 Października 2020 Napisano 1 Października 2020 1.Kliknij przycisk Home gdy będzie sam napis multiplayer started 2.Odczekaj na otwartym oknie od (home) 2 minuty 3.Wyjdz z Okna (home) 4.Zaloguj sie na serwer 5.Gotowe.
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi