Kebus Napisano 27 Września 2020 Napisano 27 Września 2020 Nick: Kebus Nick osoby nakładającej kare:nie wiem XD Powód nałożenia kary: Toksyczność Krótki opis sytuacji: troche za złe słowa na Voice Chat i na /g Dowody: ??? Coś od siebie: prosze dajta unmuta 2
_WirluS_ Napisano 28 Września 2020 Napisano 28 Września 2020 Na serwerze reagujemy na każdy, nawet najmniejszy przejaw toksyczności. Każdy jest karany tak samo, długość kary nie ustawia moderator/suport. Możesz sobie zobaczyć taryfikator który jest pod F3. Apelacje odrzucam i zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi