Skocz do zawartości

romsonxalibaba ukarany przez ... (nie wiem)


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: romsonxalibaba

Nick osoby nakładającej kare: nie mam pojęcia

Powód nałożenia kary: toksyczność?

Krótki opis sytuacji: 

Mój kolega dostał mute za napisanie "konfident" do gracza.
Rozumiem, źle się zachował etc. - ale żeby karać za jedno słowo na 3 dni mutem?
Rozumiem 1 godzinka, ale 3 dni?

Trochę byłem zdenerwowany tą całą sytuacją, zacząłem pisać dlaczego na 3 dni i dlaczego tak ogromne kary są i nie ma żadnego ostrzeżenia?
Po 5 minutach dostałem mute za "toksyczność". (i tak samo na 3 dni)

Możecie przejrzeć logi, nikogo nie wyzwałem.
Co według administracji oznacza: "TOKSYCZNOŚĆ".

Dowody: nie mam, sprawdźcie logi.

Coś od siebie:  Trochę za "DUŻE" kary.

Edytowane przez romsonxalibaba
  • Haha 1
  • Jestem przeciw 1
Napisano (edytowane)

Na serwerze reagujemy na każdy, nawet najmniejszy przejaw toksyczności. Każdy jest karany tak samo, długość kary nie ustawia moderator/suport.

Możesz sobie zobaczyć taryfikator który jest pod F3

Apelacje odrzucam i zamykam 

Edytowane przez _WirluS_
  • Haha 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...