Dawid3k Napisano 23 Września 2020 Napisano 23 Września 2020 Dostałem Bana za "Multikonta" może chodziło oto że mój brat też na tym Ip komputera, ale nie wiem dlaczego dostałem dana o długości 2 lat. Nick Dawid3k
Rekomendowane odpowiedzi