Dawid3k Napisano 23 Września 2020 Napisano 23 Września 2020 Dostałem Bana za "Multikonta" może chodziło oto że mój brat też na tym Ip komputera, ale nie wiem dlaczego dostałem dana o długości 2 lat. Nick Dawid3k
Aimeno Napisano 23 Września 2020 Napisano 23 Września 2020 Jak już to pisz odwołanie od bana w zakładce Apelacje od Kar a nie tutaj na Pomocy :c
Dawid3k Napisano 23 Września 2020 Autor Napisano 23 Września 2020 (edytowane) Nie mogłem znaleźć Edytowane 23 Września 2020 przez Dawid3k
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi