Skocz do zawartości

Grazyna2000 ukarany przez Zobercik


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: Grazyna2000

Nick osoby nakładającej kare:Zobercik

Powód nałożenia kary: Toksyczność

Krótki opis sytuacji: Pisałem na czacie i dostałem mute

Dowody: XXXX

Coś od siebie: Pisałem sobie spokojnie na czacie, napisałem 'XDDDDD" używając capslocka i flooda, dostałem dwa warny,wcześniej inny gracz też dostał warny i ktoś inny napisał, że ja też powinienem dostać.

Odpisałem do tego gracza żartobliwie słowo "konfident" po czym dostałem karę za toksyczność.

Nie jest to żadne obraźliwe słowo, nawet sam gracz do którego to napisałem, napisał ze w tym słowie nie było nic obraźliwego.

Uważam, że kara jest niesłuszna, tym bardziej, że gracz ani nie uznał tego za obrazę ,ani nie chciałem go obraźić.

Pozdrawiam

 

Napisano

Argumentem do nałożenia kary jest złamanie regulaminu.Do czego w tym momencie doszło i za co zostałeś rozliczony. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia Cię  z jego przestrzegania, a niewiedze czasem przynosi opłakane skutki. Słowo "konfident" które użyłeś na /g  jest jak najbardziej obraźliwe. Co do informacji która pojawiła się od gracza; nie jesteśmy maszynami i nie wszytko widzimy szczególności  jeżeli na chacie lokalny prowadzona jest rozmowa z większą grupą osób. Przechodząc do meritum poświecenie chwili na zapoznanie się z forum jak i zasadami panującymi na serwerze uniknęło by tej jak i przyszłych sytuacji do których mam nadzieje nie dojdzie. 

  • Haha 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...