Nydallan Napisano 14 Września 2020 Napisano 14 Września 2020 (edytowane) Nick: Nydallan Nick osoby nakładającej kare: Nyko Powód nałożenia kary: Napisanie JD na czacie /g Krótki opis sytuacji: Napisałem JD ponieważ ciągle ktoś pisał "diler", "gdzie diler?" etc. Miałem bardziej na myśli dilera pisząc JD Dowody: brak Coś od siebie: Zrozumiałem, że regulamin zabrania pisania JD, wcześniej o tym nie doczytałem. Jestem nowym graczem, moja przygoda na tym serwerze zaczęła się wczoraj. Uważam, że kara dość sroga jak na tak mały występek, wystarczyło dać ostrzeżenie i w razie braku poprawy mute, lecz nie mnie tu decydować czy oceniać. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji i zapamiętam, by unikać skrótu JD. Pozdrawiam. (mute dostałem na 3 doby). Edytowane 14 Września 2020 przez Nydallan 2
Nydallan Napisano 17 Września 2020 Autor Napisano 17 Września 2020 (edytowane) Dzięki za sprawną i szybką odpowiedź. Administracja w formie widzę Edytowane 17 Września 2020 przez Nydallan 1
Rekomendowane odpowiedzi