PeterXYZ Napisano 14 Września 2020 Napisano 14 Września 2020 Nick: PeterXYZ Nick osoby nakładającej kare:Prawdopodobnie sam serwer automatycznie bo nie mogę nigdzie sprawdzić (przynajmniej nie wiem jak) Powód nałożenia kary: próba używania cheat engine na serwerze Krótki opis sytuacji: Sytuacja odbyla sie wczoraj podajże bylo to około 6 rano Coś od siebie: Źle postąpiłem nie powinienem nawet włączać tego i bardzo za to przepraszam, pisz dlatego że chcial bym dalej uczestniczyć w grze na tym serwerze a to dlatego że właśnie grałem w mta, już na początku zrobiłem takie głupstwo bo chciałem iść na łatwiznę żeby była szybka kasa jeszcze raz za to wszystko przepraszam nigdy więcej się to nie powtórzy.
Developer/owner proklin Napisano 20 Września 2020 Developer/owner Napisano 20 Września 2020 @PeterXYZ nie akceptujemy tutaj cheatów, możemy dać Ci drugą szansę, jednak nie obejdzie się bez konsekwencji. Aby wrócić do gry musisz spełnić następujące warunki: Wipe konta - usunięcie całego majątku i postępów status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy blokada handlu na miesiąc prace społeczne***: 15k przez miesiąc na Pizzaboy ***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji). Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie.
Developer/owner proklin Napisano 9 Października 2020 Developer/owner Napisano 9 Października 2020 @PeterXYZ Ban został zdjęty, a oszusta nałożony. Możesz wrócić na serwer.
Rekomendowane odpowiedzi