Rysiu01 Napisano 9 Września 2020 Napisano 9 Września 2020 Nick: Rysiu01 Nick osoby nakładającej kare: Sheerio Powód nałożenia kary: toksyczność Krótki opis sytuacji: No jadę sb autkiem ze sprowadzania i ktoś we mnie wjechał i zamiast przeprosić to jeszcze do mnie z tekstem grzej opony i potem już je zawiozłem i sobie spawnuje skuter i gościu perfidnie stał obok by ten skuter mi zabrać jak dropnie i uważam ze kara jest nie słuszna ponieważ nikogo nie wyzywałem tylko jeszcze jak napisałem to na czacie to przyczepiła mi się do mnie kolejna osoba że dobrze mi tak bo jest na mnie zła ze zabrałem jej miejsce na warsztacie a stał długo Dowody: https://imgur.com/a/AhWE2ch Coś od siebie: nie jestem toksycznym graczem i myśle że ta kara na aż 3 dni to przesada ponieważ takie przypadki utrudniania gry zdarzają się non stop i jest to już przesada , proszę o skrócenie i więcej coś takiego się nie powtórzy. 1
Rysiu01 Napisano 9 Września 2020 Autor Napisano 9 Września 2020 Dodatkowo choć nie słuszna kara to dopiero pierwsza i powinienem dostać jakieś ostrzeżenie a nie kare
Rekomendowane odpowiedzi