Skocz do zawartości

Apelacja od bana


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick:kryty614 

Nick osoby nakładającej kare: Nie pamiętam 

Powód nałożenia kary: Bugowanie DM

Krótki opis sytuacji: Jakoś w maju dostałem bana za bugowanie dm. Dostałem odpowiedź, że mam szanse wrócić na serwer tylko muszę odpracować prace społeczne. Napisałem, że mogę przyjąć taką opcję ale blokada została zdjęta dopiero pod koniec czerwca dokładnie 27 czerwca. Nie miałem wtedy zbytnio czasu bo byłem na wakacjach i nie miałem za dużo czasu odpracować prac społecznych i dostałem perm bana. Czy jest możliwość zdjęcia bana czy coś innego. Teraz na pewno bym to odpracował bo mam dużo czasu i siedzę w domu. Chciałbym teraz wrócić na serwer bo mam miłe wspomnienia z tego serwera i znowu bym sobie zagrał.  

Dowody: 

Coś od siebie: Wiem, że trochę późno piszę ale mam nadzieję, że da sie coś jeszcze zrobić. Mam nadzieję, że dostanę jeszcze tą jedną szanse. Z góry dzięki za odpowiedź.

  • Developer/owner
Napisano

@kryty614 Biorąc pod uwagę, że zadeklarowałeś się wykonać prace społeczne i tego nie zrobiłeś nie możesz otrzymać takiej samej propozycji jak wcześniej.

Aktualne warunki wyglądają następująco:

  • status OSZUST na dwa miesiące- oznaczenie pod nickiem i na liście graczy
  • blokada handlu na dwa miesiące
  • prace społeczne***: 60k na pracy kurier przez dwa miesiące

***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji).

 

Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie

  • Thanks 1
  • Developer/owner
Napisano

@kryty614 oszust został nałożony, możesz wrócić na serwer.

  • Thanks 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...