Sasha420 Napisano 3 Września 2020 Napisano 3 Września 2020 Nick: Sasha420 Nick osoby nakładającej kare: _WirluS_ Powód nałożenia kary: Toksyczność Krótki opis sytuacji: Coś tam chopy na czacie pisali ja napisałem "a to mały gnojek" i za to poleciał mute na 3d :V Dowody: Brak Coś od siebie: No nie jestem pewny czy jest to TAKA WIELKA TOKSYCZNOŚĆ, wystarczyło by ostrzeżenie jeśli to komuś tak przeszkadzało lub go uraziło. Jeśli jednak mute został nałożony słusznie to przydała by się jakaś lista co można pisać a co nie 😜 1
Developer/owner proklin Napisano 5 Września 2020 Developer/owner Napisano 5 Września 2020 Na serwerze reagujemy na każdy, nawet najmniejszy przejaw toksyczności. Każdy jest karany tak samo, a długość kary jest ustalana przez taryfikator, a nie moderatora. Listę tego czego robić nie można masz w taryfikatorze pod F3. Apelacja odrzucona.
Rekomendowane odpowiedzi