Skocz do zawartości

DameKK ukarany przez RumaK82


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick:  @DameKK 

Nick osoby nakładającej kare: @RumaK82

Powód nałożenia kary:  Taranowanie

Krótki opis sytuacji:  Jechałem drogą w deszczu, a rumak stał na środku drogi i w niego uderzyłem

Dowody: https://streamable.com/2onaai

Coś od siebie: Dogadałem się z rumakiem, co widać na Screenie, mam nadzieję, że ostrzeżenie zostanie usunięte :D

rumak2.thumb.png.5f49e89bd2f442754b6498c39efe8912.png

Edytowane przez DameKK
  • Jestem za 5
  • Jestem przeciw 1
Napisano

W zasadzie to nie widzę bym się z Tobą gdzieś dogadywał. Zależało mi jedynie byś przeszedł na forum skoro nie zgadzasz się z karą. Jesteśmy tylko ludźmi i jak każdemu może przytrafić się błędna ocena sytuacji. A że Masz pełne prawo do apelacji to w toku postępowania masz też szansę na pozytywne jej rozpatrzenie przez niezależne oko administracji. 

Wracając do kolizji to najechałeś na tył mojego ellie z maxymalną prędkością. W tym miejscu również jest ograniczenie prędkości ( na forum jest mapka) Hamowanie rozpoczołeś tuż po uderzeniu. Na filmie widać jak jechałeś lewym pasem, ja jechałem powoli prawym ( na filmie widać wielkie czerwone coś pozostawione na skrzyżowaniu blokujące częściowo prawy pas ) Chciałem ominąć czerwone coś i wytepać jednak w tym momencie zadziałał NOS zderzakos i koła się uniosły wyżej niż zazwyczaj. Uderzyłeś we mnie na prawym pasie.

P.s W zasadzie nie rozumiem o co chodzi z tym deszczem skoro ani nie straciłeś przyczepności ani nie hamowałeś...

  • Jestem przeciw 4
Napisano

Tak się wtrące. @RumaK82 człowiek to nie robot i nie wyhamuje jak ktoś wyjedzie mu prosto przed maskę na deszczu.

Napisano

Zaczynając od początku to zdanie które napisałeś mi na Discordzie, zrozumiałem, że się dogadaliśmy.

image.png.4e0e1d7127affb6711c5c96340b0168e.png

Wracając do kolizji, na screenie ewidentnie widać, że próbuje cię wyminąć od boku, więc nie uderzyłem cię od tyłu.

image.thumb.png.25f75c980e0f96614be6508411311ffa.png

Kolejna sytuacja, gdy jechałem to już przy wymijaniu skręciłeś mi prosto na maskę samochodu.

 

Cytat

Hamowanie rozpoczołeś tuż po uderzeniu

Tak hamowanie rozpocząłem tuż po uderzeniu, ponieważ byłem pewny, że na spokojnie cię wyminę, ale jednak skręciłeś mi na maskę, przez co nie zdołałem tego zrobić.

Po całej sytuacji przeprosiłem cię i nawet byłem w stanie zapłacić za szkody, które wykonałem nie z mojego powodu

unknown.png

 

  • Jestem za 1
  • Developer/owner
Napisano

Po zapoznaniu się z materiałami i rozmową z Rumakiem stwierdzam, że kara faktycznie była niesłuszna i zostaje wycofana.

Pamiętajmy jednak, że każdy jest człowiekiem i ma prawo się pomylić.

  • Jestem za 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...