Siemano Napisano 31 Sierpnia 2020 Napisano 31 Sierpnia 2020 Nick: Siemano Nick osoby nakładającej kare: _WirluS_ Powód nałożenia kary: Zbugowanie Krótki opis sytuacji: Koledzy mnie wkręcali z możliwością bicia, wykonałem jeden cios w powietrze. Dowody: Nie potrzebne Coś od siebie: Rozumiem że to jest kara za złamanie regulaminu, lecz uważam, iż jest to zbyt surowa kara za moją niewiedzę o regulaminie. I chciałbym poprosić o zmniejszenie kary, lub o danie prac społecznych. Z poważaniem, wasz kochany Siemano. 1
Developer/owner proklin Napisano 5 Września 2020 Developer/owner Napisano 5 Września 2020 @Siemano Możemy dać Ci drugą szansę jednak musisz spełnić nasze warunki: status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy blokada handlu na miesiąc prace społeczne***: 50k przez miesiąc na holowniku przez 30 dni ***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji). Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie. 1
Developer/owner proklin Napisano 5 Września 2020 Developer/owner Napisano 5 Września 2020 Ban został zdjęty, a oszust nałożony. Możesz wrócić na serwer.
Rekomendowane odpowiedzi