Skocz do zawartości

Santa_Claus ukarany przez _WirluS_


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam 

Nick: Santa_Claus

Nick osoby nakładającej kare: _WirluS_

Powód nałożenia kary: Toksyczność

Krótki opis sytuacji: Gracz jadąc pod prąd wjechał we mnie czołowo, szybko odjechał i nie powiedział nawet głupiego "Przepraszam lub Sorry"

Dowody: Niestety nie mam nagrania

Coś od siebie: Miałem już dzisiaj kilka sytuacji gdzie Gracze celowo mnie potrącali. Po kolejnym już nie wytrzymałem i nazwałem go "Idiotą" na czacie bo był już za daleko żebym mu wytknął co zrobił na voice.

Pozdrawiam

Santa_Claus

Edytowane przez Santa_Claus
Napisano

@Santa_Claus Czemu masz do mnie problem, kiedy sam skracasz zakręt pod prąd xD, pomyśl trochę zanim coś napiszesz 

 

 

Napisano

Naprawdę ty myślisz że ja pamiętam... Pewnie mi wbiegłeś kiedy cofałem czy coś. Gościu jedziesz pod prąd skracając zakręt i się sapiesz, więc wrzuć na luz

 

Napisano (edytowane)

Spoko, czyli mam jeździć 5km/h bo komuś się zachcę skracać zakręt pod prąd, weź najpierw pomyśl potem pisz, bo jedyna osobą która nie potrafi jeździć jesteś ty. 

Edytowane przez P0GGI3SBtw
  • Haha 1
Napisano

Temat do zamknięcia i przeniesienia do kosza.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...