krapeq Napisano 24 Stycznia 2018 Napisano 24 Stycznia 2018 Witam, dzisiaj postanowiłem zagrać na five -life i jest wszystko ok. Po dołączeniu na serwer, ciągle mam logo five-life, i widok na los santos. Nie wiem czy coś mi się pobiera, jednak trwa ciągle to ponad 20 min, i wolę się upewnić czy coś jest źle czy po prostu tak długo ładuje się serwer przy pierwszym razie dojścia do niego.
rycerz3333 Napisano 24 Stycznia 2018 Napisano 24 Stycznia 2018 Uruchom ponownie grę i spróbuj wejść na serwer.
krapeq Napisano 24 Stycznia 2018 Autor Napisano 24 Stycznia 2018 https://imgur.com/a/k4Hgq mam takie coś, tylko że mam tło los santos Wszystko normalnie działa, F1, F2 lecz nie widzę nigdzie pola gdzie mogę się zalogować. Mam proporcję ekranu 1366 x 768 17:9.
Mvwk Napisano 24 Stycznia 2018 Napisano 24 Stycznia 2018 Kolego , teraz rada ode mnie :3 Wchodzisz raz, dajesz esc i disconnect do menu GT-MP A potem ponownie wchodzisz na serwer.
MajestiC Napisano 24 Stycznia 2018 Napisano 24 Stycznia 2018 Tak jak napisal mvwk tez tak robie mam to logo to daje disconnet i wchodze jeszcze raz i chchwile jest logo i zaraz mam panel do logowania?
Rekomendowane odpowiedzi