cookie23 Napisano 20 Sierpnia 2020 Napisano 20 Sierpnia 2020 Nick: cookie23 Nick osoby nakładającej kare: nieznany Powód nałożenia kary: handel poza serwerem Krótki opis sytuacji: kupie 30tysiecy$ za 200psc Dowody: Coś od siebie: przepraszam za to co zrobilem. I chcialbym jak najszybciej wrucic na serwer bo mi bardzo fajnie sie grało a gralem tam tylko 2 mies niecale i chcialbym wrucic jak najszybciej. I obiecuje ze nie bede juz tak robił. 10 4
Developer/owner proklin Napisano 28 Sierpnia 2020 Developer/owner Napisano 28 Sierpnia 2020 @cookie23 takie sytuacje są niedozwolone na serwerze i jasno zakazuje ich regulamin. Z racji na małą ilość kar możemy dać Ci drugą szansę jednak musisz spełnić nasze warunki: Wipe konta - usunięcie całego majątku i postępów status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy blokada handlu na miesiąc prace społeczne***: 20k przez miesiąc na Pizzaboy ***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji). Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie. 1
Developer/owner proklin Napisano 20 Września 2020 Developer/owner Napisano 20 Września 2020 Temat zamykam z powodu braku zainteresowania. 1
Rekomendowane odpowiedzi