Matix Napisano 19 Sierpnia 2020 Napisano 19 Sierpnia 2020 Data i godzina zdarzenia:19.08.2020 godz 15:30 Nick oskarżającego: Matix Nick oskarżonego: @Shadow123 Powód napisania skargi: Gracz chciał kupić odemnie warrenera 2.0 z giełdy z tuningiem wizualnym, proponował wymianę za XLS. Mi ona średnio pasowała więc zaproponowałem dopłatę ale gracz nie miał tyle pieniędzy więc sam zaproponował żebym zdemontował tuning z warrenera. Po czym jak zdemontowałem tuning warrenera gracz powiedział że jednak nie chce... przez co jestem stratny na tune Dowody w postaci logów lub screenshotów: 11
Shadow123 Napisano 20 Sierpnia 2020 Napisano 20 Sierpnia 2020 Rozmyslilem sie poniewaz kolega doradzil mi zebym go nie bral ale jezeli chcesz mati to mg ci hajs oddac ale po banie Bo mam na 7 jeszcze 6 dni I ci oddam moze byc? 1
Matix Napisano 20 Sierpnia 2020 Autor Napisano 20 Sierpnia 2020 Zgadzam się na taką opcje zaraz sprawdzę różnicę demont/mont
Shadow123 Napisano 20 Sierpnia 2020 Napisano 20 Sierpnia 2020 Tylko oddam ci tyle hajsu ile za demont a nie np. Za demont 7k a ty mi kazesz 10 oddac
Matix Napisano 20 Sierpnia 2020 Autor Napisano 20 Sierpnia 2020 Chodzi mi o różnice między montażem a demontażem czyli to nie będą nawet takie duże liczby. Obstawiam z 10k wyjdzie ale to za momencik sprawdzę
Matix Napisano 21 Sierpnia 2020 Autor Napisano 21 Sierpnia 2020 (edytowane) Demontaż wychodzi 18.5k a montaż: czyli powiedzmy te 7.5k różnicy jest Edytowane 21 Sierpnia 2020 przez Matix
Developer/owner proklin Napisano 28 Sierpnia 2020 Developer/owner Napisano 28 Sierpnia 2020 @Matix @Shadow123 czy sprawa została wyjaśniona?
Matix Napisano 28 Sierpnia 2020 Autor Napisano 28 Sierpnia 2020 (edytowane) 1 minutę temu, Proklin napisał: @Matix @Shadow123 czy sprawa została wyjaśniona? Jeszcze nie , gracza jak narazie nie widziałem jeszcze na serwerze Edytowane 28 Sierpnia 2020 przez Matix
Developer/owner proklin Napisano 28 Sierpnia 2020 Developer/owner Napisano 28 Sierpnia 2020 @Shadow123 był już na serwerze od tamtej pory więc albo się mijacie albo dalej coś kombinuję. Proszę o info tutaj jeśli sprawa nie dojdzie do skutku w 2-3 dni.
Developer/owner proklin Napisano 5 Września 2020 Developer/owner Napisano 5 Września 2020 Z racji na brak informacji o rozwiązaniu sprawy gracz @Shadow123 zostaje zbanowany na 2 lata za oszustwa finansowe.
Rekomendowane odpowiedzi