Skocz do zawartości

Whicik ukarany przez Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick osoby nakładającej kare: Proklin

Powód nałożenia kary:  Wykorzystywanie błędów serwera

Krótki opis sytuacji: Wypchnąłem pojazd ze stanowiska tunera, powodując pozostawienie tune w pojeździe.

Dowody: -

Coś od siebie: Co tu dużo gadać, na serwerze spędziłem sporo ładnych godzin, lubię tego typu rozgrywkę i już odczuwam brak możliwości wejścia na serwer. Wykorzystałem bug serwera powodujący pozostawienie tune w pojeździe. Zastanawia mnie czemu kara jest na dwa lata, skoro nie mam żadnych korzyści majątkowych wykonując taki bug. Po prostu auto posiada tune do restartu serwera, włożenia do przecho. Przyznaję się do błędu i liczę na wyrozumiałość.

  • Haha 8
  • Jestem za 14
  • Jestem przeciw 10
  • 2 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

@Whicik regulamin jasno zakazuje korzystania z bugów serwera, to nie była jednorazowa akcja tylko regularne działania.

Na swoim koncie masz już bana za inne działania, które szkodziły serwerowi, nie potrzebujemy tutaj takich graczy. 

Apelacja odrzucona.

  • Like 2
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...