NVXER Napisano 13 Sierpnia 2020 Napisano 13 Sierpnia 2020 Nick: NVXER Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: Handel poza serwerem. Krótki opis sytuacji: Otrzymałem puste konto tylko z 15 lvl z tego co pamiętam, grałem sobie na nim przez jakiś czas aż do otrzymania bana. Dowody: Brak Coś od siebie: Chciałbym zaznaczyć, że konto, które dostałem było całe wyczyszczone i miało tylko 15 level postaci. Wszystkie pojazdy powyżej wartości 100.000$ czyt. Gauntlet Hellfire oraz Rebla GTS zostały zdobyte przez moją osobę w pełni legalnie. 7 2
Developer/owner proklin Napisano 28 Sierpnia 2020 Developer/owner Napisano 28 Sierpnia 2020 To nadal jest łamanie regulaminu i niszczenie gospodarki serwera. Apelacja odrzucona.
Rekomendowane odpowiedzi