rado1229 Napisano 2 Sierpnia 2020 Napisano 2 Sierpnia 2020 Nick: rado1229 Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: Wykorzystywanie błędów serwera Krótki opis sytuacji: No dostałem sobie bana za bugowanie tune w pojazdach Dowody: Logi serwera Coś od siebie: Przepraszam, już nigdy nie będe robił nic poza grindowaniem pieniędzy na pracach i rozmową ze znajomymi. Pozdrawiam 10 3 1 14 1
Developer/owner proklin Napisano 28 Sierpnia 2020 Developer/owner Napisano 28 Sierpnia 2020 @rado1229 regulamin jasno zakazuje korzystania z bugów serwera, to nie była jednorazowa akcja tylko regularne działania. Do tego sposób napisania apelacji wyraźnie pokazuje, że nie poczuwasz się do winy i nie zależy Ci na powrocie. Na swoim koncie masz już kilka banów, nie potrzebujemy tutaj takich graczy. Apelacja odrzucona. 1 1
Rekomendowane odpowiedzi