Skocz do zawartości

Skarga na bombelowskyyy


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 24/05/2020

Nick oskarżającego: s4_b5

Nick oskarżonego:bombelowsky

Powód napisania skargi: nie wywiazanie sie z umowy, wział odemnie helliona w raty dnia 24/05/2020 mial do spłaty 80k w ratach po 20k co dwa dni czyli 26/28/30/1 miał oddawać kase po 20k, oddał tylko dnia 26, dnia 27 dostał bana i jednoczesnie wyslal mi takiego oto ss (nr1) dzis gdy minąłem go na serwerze przypomniala mi sie sytuacja napisalem do niego na discordzie, nie odpowiedzial, napisalem w grze to dostalem taką odpowiedz nr2
 

Dowody w postaci logów lub screenshotów:

 

https://imgur.com/hDbolw1 nr1

https://imgur.com/hlCVUDR nr2

  • Like 3
  • Haha 4
  • Jestem za 2
  • Developer/owner
Napisano

@bombelowskyyy wypowiedz się w tym temacie, jeśli tego nie zrobisz i nie dogadasz się z @s4_b5 zostaniesz zbanowany za oszustwa finansowe.

  • Like 2
Napisano
Teraz, bombelowskyyy napisał:

@s4_b5 wiem że teraz tego nie spłacę ponieważ jadę na wakacje i do 10.08. nie będzie mnie w domu więc mogę dogadać to po powrocie bo teraz czasu nie mam.

to ty w koncu chcesz to spłacic czy "je*ac ten serwer" bo nie wiem

  • Like 6
  • 4 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

@s4_b5 w takim razie na jakim etapie jest sprawa (nie pytam o bana)? 

Napisano

No oskarżony miał oddać mi 60k z racji że mam bana to miał oddać pieniądze @KurczakzKFC potwierdź to i możesz nasze SS z mess wstawić bo jestem na wyjeździe, no dalej to gość napisał po 2lub3 tygodniach że ma 50k oddał kurczakowi 30 i powiedział że resztę ma na tuning a teraz wyjechał na wakacje relacjonuje z informacji mi przekazanych 

  • Like 1
  • Developer/owner
Napisano

Zakładam, że mówiąc 20k masz na myśli 19k.

Zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...