Skocz do zawartości

Włączanie się singla


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam. Wczoraj normalnie sobie grałem, a dzisiaj wbijam i cały czas po naciśnięciu "launch" wbija mi do singla. Sterowniki karty najnowsze, Visual C++ 2013 i 2015 przeinstalowałem, ponownie zainstalowałem GT-MP na C:\Users\\GT-MP i nadal nic  :( . Plik commandline.txt jest pusty co mnie niepokoi, bo wcześniej coś tam było, argument jakiś.

 

Za pomoc z góry dzięki .

Napisano

A no i jeszcze dodam, że od wczoraj mam wysyp errorów, tyle że wczoraj działało wszystko  :(

Napisano

Serwer GT-MP spadł z rowerka, taka informacja jest na ich discordzie

Napisano

Tak właśnie myślałem, że coś się stało :(

  • Developer/owner
Napisano

Wydaje mi się, że fakt problemów z serwerem GTMP dotyczy bardziej tych błędów w launcherze niż samego uruchamiania. Single player zdarza się czasami większości graczy ale gdy problem występuje przy wielu próbach najczęściej chodzi o uruchamianie GTMP bez administratora.

Napisano

Wydaje mi się, że fakt problemów z serwerem GTMP dotyczy bardziej tych błędów w launcherze niż samego uruchamiania. Single player zdarza się czasami większości graczy ale gdy problem występuje przy wielu próbach najczęściej chodzi o uruchamianie GTMP bez administratora.

 

Co wy macie z tym właczaniem jako administrator.... jak to gówno pomaga niestety :)

Napisano

Ta, ogólnie po zainstalowaniu z automatu się uruchamia jako admin.

Napisano

Już problem dawno rozwiązany można zamknąć.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...