Nativ Napisano 30 Lipca 2020 Napisano 30 Lipca 2020 (edytowane) Nick: Nativ Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: Przyjmowanie / rozdawanie majątku Krótki opis sytuacji: Jeden z graczy przysłowiowo "podarował" mi pewną nie dużą sumę pieniędzy. Miałem zamiar oddać lecz dopiero po paru dniach. Okazało się że gracz nie gra już na serwerza i nie ma zamiaru wchodzić. Dowody: aktualnie brak Coś od siebie: Moim szczerym zdaniem ban jest jak najbardziej słuszny, lecz miałem zamiar oddać te pieniądze. Witam po miesiącu i 3 dniach przerwy od nałożonego bana piszę ponowną apelację. Przez ten czas przemyślałem swoje zachowanie i bardzo żałuję oraz jestem świadom że źle postąpiłem, nie powinienem przyjmować żadnych pieniędzy. Przepraszam wszystkich oraz pozdrawiam całą administrację. Chciałbym jeszcze dodać że był to mój pierwszy ban który dostałem kiedykolwiek. Na serwerze bardzo pilnie przestrzegałem regulaminu. Wydaję mi się że nawet nie dostałem ani jednego ostrzeżenia. Jeśli będzie taka potrzeba mogę jeszcze raz opowiedzieć co dokładnie się stało. W przybliżeniu miałem zamiar oddać te pieniądze, lecz gracz który mi je dał postanowił już nie wchodzić na serwer. Jeszcze raz przepraszam i żałuje swoich dokonań. Edytowane 30 Lipca 2020 przez Nativ 2 2
Developer/owner proklin Napisano 28 Sierpnia 2020 Developer/owner Napisano 28 Sierpnia 2020 @Nativ To nie była niewielka suma pieniędzy, do tego dochodzi kilka pojazdów. Jedyną opcją na powrót jest wipe konta, czy pasuje Ci taka propozycja? 1
Nativ Napisano 28 Sierpnia 2020 Autor Napisano 28 Sierpnia 2020 (edytowane) Jasne, jak najbardziej. Edytowane 28 Sierpnia 2020 przez Nativ
Developer/owner proklin Napisano 28 Sierpnia 2020 Developer/owner Napisano 28 Sierpnia 2020 Kara została zdjęta a konto wyczyszczone, możesz wrócić do gry.
Rekomendowane odpowiedzi