Skocz do zawartości

Ardentowa ukarany przez (chyba) Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick:  Ardentowa

Nick osoby nakładającej kare: (Chyba) Proklin

Powód nałożenia kary: Toksyczność

Krótki opis sytuacji:  Wchodzę sobie z rana elegancko na serwerek (29.07.20 około 7:40), juz słyszałem od znajomych, ze mam ponoć bana, więc wchodzę. Spotkał mnie niemały smutek kiedy się okazało ze to prawda. Nie miałem raczej ostatnio zadnego sporu z graczami, stąd pytanie, za co?

Dowody: --------

Coś od siebie: Szczerze, to się mocno zdziwiłem, jak zobaczyłem bana, bo chyba nie pisałem nic ostatnimi czasy na zadnego gracza. Czat organizacyjny to czat prywatny, więc jezeli chodzi o ten czat,  który miał być prywatny, to naprawdę się cieszę, ze ta prywatność w ogóle istnieje.

  • Like 2
  • Haha 5
  • Confused 1
  • Developer/owner
Napisano

Dostałem nagranie gdzie "plujesz" na innego gracza. Cała Wasza organizacja miała jasno postawioną zasadę za serię sytuacji, w których zdecydowanie przeginaliście.

Jakikolwiek przejaw toksyczności = ban.

Nie umiecie grać z innymi to nie będziecie grać wcale.

Apelacja odrzucona.

  • Sad 1
  • Jestem za 3
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...