Skocz do zawartości

m4zekk ukarany przez jarekia


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: m4zekk

Nick osoby nakładającej kare: jarekia

Powód nałożenia kary: Toksyczność

Krótki opis sytuacji: Wyjeżdżałem z trawnika i niechcący walnąłem pojazdem w badboya. Po około godzinie dostałem ostrzeżenie 'taranowanie' i napisałem na czacie 'to niezły konfident z badboya' czy coś takiego.

Dowody: -

Coś od siebie: Moim zdaniem słowo 'konfident' nie jest wyzwiskiem i jeżeli kogokolwiek to uraziło to przepraszam.Chciałbym aby kara była usunięta lub skrócona , postaram się żeby taka lub podobna sytuacja się nie wydarzyła.

  • Jestem przeciw 7
  • Developer/owner
Napisano

@m4zekk jak najbardziej jest to stwierdzenie obraźliwe i chyba gracze też tak myślą sądząc po reakcjach w tej apelacji.

Reasumując: kara słuszna, apelacja odrzucona.

  • Jestem za 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...