m4zekk Napisano 27 Lipca 2020 Napisano 27 Lipca 2020 Nick: m4zekk Nick osoby nakładającej kare: jarekia Powód nałożenia kary: Toksyczność Krótki opis sytuacji: Wyjeżdżałem z trawnika i niechcący walnąłem pojazdem w badboya. Po około godzinie dostałem ostrzeżenie 'taranowanie' i napisałem na czacie 'to niezły konfident z badboya' czy coś takiego. Dowody: - Coś od siebie: Moim zdaniem słowo 'konfident' nie jest wyzwiskiem i jeżeli kogokolwiek to uraziło to przepraszam.Chciałbym aby kara była usunięta lub skrócona , postaram się żeby taka lub podobna sytuacja się nie wydarzyła. 7
Developer/owner proklin Napisano 2 Sierpnia 2020 Developer/owner Napisano 2 Sierpnia 2020 @m4zekk jak najbardziej jest to stwierdzenie obraźliwe i chyba gracze też tak myślą sądząc po reakcjach w tej apelacji. Reasumując: kara słuszna, apelacja odrzucona. 1
Rekomendowane odpowiedzi