Mariuszel Napisano 23 Stycznia 2018 Napisano 23 Stycznia 2018 Witam, jeszcze wczoraj grałem sobie spokojnie na serwerze. Wyszedłem na kilka godzinek, iż musiałem coś załatwić, a tutaj chcę wejść ponownie i wyskakuje mi błąd: oraz również lista serverów była pusta:
Mariuszel Napisano 23 Stycznia 2018 Autor Napisano 23 Stycznia 2018 Problem z script hookiem rozwiązany. Do zamknięcia
Vicious Napisano 23 Stycznia 2018 Napisano 23 Stycznia 2018 Jak rozwiązałeś ten problem? Mam to samo.
Forker Napisano 23 Stycznia 2018 Napisano 23 Stycznia 2018 Przyłączam się do pytania up, jak rozwiązałeś problem ??
Mariuszel Napisano 23 Stycznia 2018 Autor Napisano 23 Stycznia 2018 Przyłączam się do pytania up, jak rozwiązałeś problem ?? Wgrałem najnowszego script hooka v oraz script hooka v .net, ale to spowodowało, że error zniknął, ale wbijało mi do singla. Jednak kolega przesłał mi działające GT-MP: http://www.mediafire.com/file/2lgdzhwx0fwvzxd/GTA_MP.rar
Forker Napisano 24 Stycznia 2018 Napisano 24 Stycznia 2018 Bardzo dziękuję za odpowiedź, mi też już wszystko śmiga dzięki
Mariuszel Napisano 24 Stycznia 2018 Autor Napisano 24 Stycznia 2018 Bardzo dziękuję za odpowiedź, mi też już wszystko śmiga dzięki Już nie ma potrzeby pobierania, bo serwery naprawili
kubson45 Napisano 25 Stycznia 2018 Napisano 25 Stycznia 2018 Mnie nadal wywala do singla co mam robić xd ?
Mariuszel Napisano 25 Stycznia 2018 Autor Napisano 25 Stycznia 2018 Mnie nadal wywala do singla co mam robić xd ? Próbowałeś parę razy? Zrestartuj kompa i launchera.
kubson45 Napisano 25 Stycznia 2018 Napisano 25 Stycznia 2018 Ja nie wiem juz mam wszystkie programy itd co trzeba a i tak nie działa szkoda nerwów...
rycerz3333 Napisano 25 Stycznia 2018 Napisano 25 Stycznia 2018 Kubson45 zainstaluj ponownie .NET Framework 4.6.2 , Visual C++ 2015 Redistributable (Link) , Visual C++ 2013 Redistributable (Link)
kubson45 Napisano 25 Stycznia 2018 Napisano 25 Stycznia 2018 Kubson45 zainstaluj ponownie .NET Framework 4.6.2 , Visual C++ 2015 Redistributable (Link) , Visual C++ 2013 Redistributable (Link) czy ty nie rozumiesz że to nie pomaga.... xd
Mariuszel Napisano 26 Stycznia 2018 Autor Napisano 26 Stycznia 2018 Kubson45 zainstaluj ponownie .NET Framework 4.6.2 , Visual C++ 2015 Redistributable (Link) , Visual C++ 2013 Redistributable (Link) czy ty nie rozumiesz że to nie pomaga.... xd Pobrałeś tego launchera z linka i nie działa nadal?
Mariuszel Napisano 26 Stycznia 2018 Autor Napisano 26 Stycznia 2018 no nie pomaga... Dziwne, mój kolega ma ten sam problem i też nie wiem jak mu pomóc, ale spróbuj wejść w właściwości (GT-MP) potem zgodność i daj wszystkim użytkownikom pełny dostęp.
rycerz3333 Napisano 27 Stycznia 2018 Napisano 27 Stycznia 2018 Kubson45 skąd mam wiedzieć że nie działa, nie dostałem odpowiedzi a parę razy pomogło innym osobom.
Rekomendowane odpowiedzi