Skocz do zawartości

Destro ukarany przez Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

    Nick: Destro

    Nick osoby nakładającej kare: Proklin

    Powód nałożenia kary: Korzystanie/Próba korzystania z bota

    Krótki opis sytuacji:  Po wejściu pracy rybaka, praca spodobała mi się można było oglądać seriale i wpisywać nie wiele wymagające sekwencje, przy tym
dobrze zarabiać. Do tego doszła chęć wbicia max lvl wędki jako pierwsza osoba na FL, razem z wolnym od innych obowiązków szansa była na to duża.

Dowody: brak

Coś od siebie:  Na serwerze spędziłem miło sporo czasu. W większości spotykałem miłych i pomocnych ludzi z którymi można było się pośmiać i pobawić na serwerze.
 To oni sprawili że zostałem na dłużej. Po czteromiesięcznej rozłące brakuje mi tego klimatu na serwerze, nie samochodów w kolekcji czy $$ na koncie.
 Chciał bym tu wrócić i tworzyć przyjazną społeczność serwera. Czy jest szansa na mój powrót na serwer?

 

  • Jestem za 21
  • 1 miesiąc temu...
  • Developer/owner
Napisano

@Destro Nasze stanowisko jest wciąż takie same i uważamy, że korzystałeś ze wspomagaczy.

Jedyna opcja jaką widzę na Twój powrót to wipe całego konta, czy pasuje Ci takie rozwiązanie?

  • Developer/owner
Napisano

Kara została zdjęta a konto wyczyszczone, możesz wrócić do gry.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...