Emexis Napisano 20 Lipca 2020 Napisano 20 Lipca 2020 (edytowane) Nick: Emexis Nick osoby nakładającej kare: _WirluS_ Powód nałożenia kary: Bugowanie DM Krótki opis sytuacji: Stałem na wyścigu i dostałem bana. Nie wiem kiedy bugowałem DM. Dowody: -- Coś od siebie: Nie wiem kiedy to robiłem. Jeśli taka sytuacja się zdarzyła to bardzo przepraszam i chciałbym wrócić na serwer jak najszybciej. Edytowane 21 Lipca 2020 przez Emexis 1 15 14
Developer/owner proklin Napisano 28 Sierpnia 2020 Developer/owner Napisano 28 Sierpnia 2020 @Emexis Z racji na stosunkowo niewiele przewinień na Twoim koncie i fakt, że pół kary już minęło ban zostaje zdjęty. Mamy nadzieję, że ta przerwa od serwera sprawi, że na przyszłość nie pokusisz się na ponowne bugowanie czegokolwiek. Zamykam. 2
Rekomendowane odpowiedzi