Skocz do zawartości

Widok miasta i napis Fivelife


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

jak dołączam na serwer mam cały czas widok miasta i napis fivelife

Napisano

Odpalasz GT-MP jako administrator? Spróbuj do 3 razy sztuka wejść na serwa, zrób restart kompa, ostatecznie przeinstaluj GT-MP.

Napisano

Ja mam podobny problem cały czas, przeinstalowałem, uruchamiam jako administrator i nic. Po prostu muszę czekać aż pojawi się napis Five Life, wyłączyć grę i włączyć ponownie, troszkę uciążliwe gdyż gra długo mi się ładuje a grać trzeba :/

×
×
  • Dodaj nową pozycję...