kubacy Napisano 22 Stycznia 2018 Napisano 22 Stycznia 2018 jak dołączam na serwer mam cały czas widok miasta i napis fivelife
Mariuszel Napisano 23 Stycznia 2018 Napisano 23 Stycznia 2018 Odpalasz GT-MP jako administrator? Spróbuj do 3 razy sztuka wejść na serwa, zrób restart kompa, ostatecznie przeinstaluj GT-MP.
kubacy Napisano 26 Stycznia 2018 Autor Napisano 26 Stycznia 2018 juz działa pomogło wejście na inny serwer
Suda1221 Napisano 1 Lutego 2018 Napisano 1 Lutego 2018 Ja mam podobny problem cały czas, przeinstalowałem, uruchamiam jako administrator i nic. Po prostu muszę czekać aż pojawi się napis Five Life, wyłączyć grę i włączyć ponownie, troszkę uciążliwe gdyż gra długo mi się ładuje a grać trzeba :/
Mariuszel Napisano 1 Lutego 2018 Napisano 1 Lutego 2018 Przeinstaluj lub jeśli nie masz to zainstaluj to: .NET Framework 4.6.2 , Visual C++ 2015 Redistributable (Link) , Visual C++ 2013 Redistributable (Link)
Rekomendowane odpowiedzi