Skocz do zawartości

NVXER ukarany przez niewiadomo


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick:  NVXER

Nick osoby nakładającej kare: Niewiadomo.

Powód nałożenia kary: Ujrzałem powód "Handel majątkiem poza serwerem" (dopiero po reinstallu RAGE)

Krótki opis sytuacji: Grałem dziś na serwerze wszystko normalnie przebiegało, wyszedłem z serwera na kilka godzin by pograć w inne gry. Chcąc zrobić dzisiejszy wyścig próbuję wejść na serwer a tutaj komunikat, że mam bana.

Dowody: Jeśli chodzi o wymianę pieniężną, która była pożyczką z @Young_Policja to było pisane na serwerze kiedy pożyczam kasę i do kiedy mam czas by oddać pieniądze. Pożyczka została spłacona przed terminem gdzie można to w transakcjach zobaczyć. Podsumowując w logach serwera jest umowa pomiędzy nami napisana.

Coś od siebie: Chciałbym wyjaśnić tą sytuację, gdyż nie miałem nic wspólnego z żadnym handlem poza serwerem, jeśli można się o coś przyczepić w transakcjach to pożyczka od @Young_Policja w wysokości 110.000$, która została spłacona.

 

 

PS. Wchodząc około 23:00 chcąc wejść na serwer otrzymałem komunikat "zostałeś wyrzucony z powodu aktywnego bana" więc totalnie nie wiem o co chodzi

Edytowane przez NVXER
  • Developer/owner
Napisano

Konto z którego grasz zostało oddane/sprzedane, konto którym grałeś przed otrzymaniem tego także. Na początku grał na nim ktoś inny. Operacja była dawno temu, to jednak nie oznacza że dowody przepadły.

  • Haha 1
  • 3 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

Apelacja zostaje odrzucona przez brak dalszego zainteresowania.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...