MarceleQ Napisano 15 Lipca 2020 Napisano 15 Lipca 2020 Nick: MarceleQ Nick osoby nakładającej kare: ADMIN NIE WIEM JAK SPRAWDZIC Powód nałożenia kary: OBRAZA ADMINISTRACJI Krótki opis sytuacji: Najpierw dostalem mute na VC za toksyka rzeczywiście kiedyś na kogos sie wkurzyłem i go wyzwałem ale najpierw nie wiedzialem o co chodzi wiec pisałem spamiłęm na chacie globalnym czemu dostałem muta na vc potem dostalem muta na chat zdenerwowalem sie i napisalem w reporcie zeby poszedł na egzamin polskiego . Bardzo za to przepraszam Dowody: Coś od siebie: Przepraszamz całego serduszka 🥰 ODCZEKALEM WIEKSZASC KARY i juzi nigdy tego nie zrobie
Developer/owner proklin Napisano 2 Sierpnia 2020 Developer/owner Napisano 2 Sierpnia 2020 @MarceleQ z racji, że nie masz wielu innych kar na koncie możemy dać Ci szansę. Jednak przy kolejnej podobnej sytuacji nie będzie taryfy ulgowej. Wierzę, że wyniesiesz z tego lekcję. Kara zdjęta, apelację zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi