Skocz do zawartości

As1k0 ukarany przez PJOTER2003


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick:  As1k0 

Nick osoby nakładającej kare: PJOTER2003

Powód nałożenia kary: Bugowanie DM

Krótki opis sytuacji: Pracowałem na rybaku ( na mirror ) i zobaczyłem że podczas wpisywania kodu na rybaku ( w,a,s,d ) postać mi się ruszała. Podbiegałem do gracza i zobaczyłem że mam zbugowany DM i mogę go bić. Jak to zobaczyłem to natychmiast zrobiłem restart GTA żebym nie miał żadnych problemów.

Dowody: ---

Coś od siebie:  Rozumiem gdybym biegał na zbugowanym DM, rozwalał auta czy bił ludzi to wtedy ban byłby słuszny. Ale to nie była moja wina że zbugował mi się DM, tak jak pisałem gdy zobaczyłem że mogę bić to w ciągu 10 sekund zresetowałem grę aby nie mieć żadnych problemów. Mam nadzieję że moja apelacja zostanie pozytywnie rozpatrzona.

  • Like 1
  • Jestem za 3
  • 3 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

@As1k0 biorąc pod uwagę, że spora część kary już minęła, a posiadasz stosunkowo czystą historię kar, ban zostaje zdjęty.

Jednak przy kolejnej takiej sytuacji nie będzie taryfy ulgowej. Regulamin jest regulaminem i każdy gracz musi go przestrzegać.

Zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...