Skocz do zawartości

Dlaczego dostałem muta ?


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick:  WafelBom

Nick osoby nakładającej kare: nie wiem

Powód nałożenia kary:  Nieznany

Krótki opis sytuacji:  Nie wiem za co została nałożona kara ( mute )

Dowody:--- 

Coś od siebie: Chciałbym unmute, ponieważ ciężko dogadać się z innymi graczami.

Edytowane przez Pudziantokox
Wzór
  • Developer/owner
Napisano

Nałożony mute jest za toksyczność. Jeśli nie byłeś w grze to prawdopodobnie ktoś z ekipy dostał nagranie na którym sobie na to zapracowałeś.

Termin kary już minął, więc zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...