Pudziantokox Napisano 12 Lipca 2020 Napisano 12 Lipca 2020 (edytowane) Nick: WafelBom Nick osoby nakładającej kare: nie wiem Powód nałożenia kary: Nieznany Krótki opis sytuacji: Nie wiem za co została nałożona kara ( mute ) Dowody:--- Coś od siebie: Chciałbym unmute, ponieważ ciężko dogadać się z innymi graczami. Edytowane 12 Lipca 2020 przez Pudziantokox Wzór
Developer/owner proklin Napisano 16 Lipca 2020 Developer/owner Napisano 16 Lipca 2020 Nałożony mute jest za toksyczność. Jeśli nie byłeś w grze to prawdopodobnie ktoś z ekipy dostał nagranie na którym sobie na to zapracowałeś. Termin kary już minął, więc zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi