kaly.toja Napisano 8 Lipca 2020 Napisano 8 Lipca 2020 Nick: kaly.toja Nick osoby nakładającej kare: _WirluS_ Powód nałożenia kary: Obraza administracji Krótki opis sytuacji: Witam, sprawa wygląda tak - mój brat o nicku: kalix dostał bana na 2 miesiące za obrazę administracji. Dostał to dostał. Chciałem 07.07.2020r. pograć na serwerze, lecz wyskoczył mi komunikat "Zostałeś wyrzucony z serwera z powodu aktywnego bana" czy jakoś tak. Gramy na 2 oddzielnych komputerach, bardzo możliwe jest to, że mój brat kiedyś logował się do swojego konta na moim komputerze. Niestety, muszę za niego odpowiadać. Dowody: nie posiadam dowodów Coś od siebie: Chciałbym bardzo pograć na serwerze. Ban dla brata jest słuszny, ale brat żałuje tego, co zrobił i chciałby bardzo przeprosić całą administrację za to, co powiedział. Ja również chciałbym przeprosić za jego zachowanie. Czasami lepiej ugryźć się w język i przemyśleć to, co chce się powiedzieć, zanim się to powie. Mam nadzieję, że apelacja zostanie pozytywnie rozpatrzona i będziemy mogli wrócić na serwer wcześniej, niż we wrześniu. Jeszcze raz bardzo przepraszamy.
Developer/owner proklin Napisano 8 Lipca 2020 Developer/owner Napisano 8 Lipca 2020 @kaly.toja ban na adres IP został zdjęty, możesz wrócić na serwer, jeśli jednak Twój brat spróbuje w ten sposób omijać bana to już drugiej szansy nie będzie. Zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi