MarceleQ Napisano 3 Lipca 2020 Napisano 3 Lipca 2020 Nick: MarceleQ Nick osoby nakładającej kare: ADMIN NIE WIEM JAK SPRAWDZIC Powód nałożenia kary: OBRAZA ADMINISTRACJI Krótki opis sytuacji: Najpierw dostalem mute na VC za toksyka rzeczywiście kiedyś na kogos sie wkurzyłem i go wyzwałem ale najpierw nie wiedzialem o co chodzi wiec pisałem spamiłęm na chacie globalnym czemu dostałem muta na vc potem dostalem muta na chat zdenerwowalem sie i napisalem w reporcie zeby poszedł na egzamin polskiego . Bardzo za to przepraszam Dowody: Coś od siebie: Przepraszamz całego serduszka 🥰 3 1
Developer/owner proklin Napisano 5 Lipca 2020 Developer/owner Napisano 5 Lipca 2020 Jak widać po tym opisie pozwoliłeś sobie na zdecydowanie więcej niż powinieneś więc kara jest jak najbardziej słuszna. Apelacja odrzucona.
Rekomendowane odpowiedzi