Skocz do zawartości

swirek13 ukarany przez: rumak82


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

 

Nick: swirek13

Nick osoby nakładającej kare:rumak82

Powód nałożenia kary: nieznany

Krótki opis sytuacji: gość w samochodzie elektryka staranowal mnie po czym uciekl nastepnie kiedy go dogonilem smial sie i mowi ze to nagrywa tylko czemu nie nagrywal wczesniej!!! 

Dowody: 

Coś od siebie:  Kara nalozona nieslusznie to on powinien zostac ukarany za odwalanie pojazde a nie ja.

  • Jestem przeciw 1
Napisano

Nie może tak być że propagujecie hamstwo na drodze bo czuja sie bezkarni i beda jeszcze gorzej jezdzic

 

Napisano

                    Na wstępie muszę przeprosić gracza swirek13. Muszę się przyznać, że popełniłem błąd i jest mi z tego tytułu niezmiernie przykro. Pan swirek13 słusznie zauważył iż cytuję „ Nie może tak być że propagujecie hamstwo na drodze bo czuja sie bezkarni i beda jeszcze gorzej jezdzic”. I tu nie ma wątpliwości, Szeryfowanie na drodze i wymierzanie sprawiedliwości we własnym zakresie powinno być tępione bezwzględnie dla tego do kary VDM zwracam się do Administracji o uwzględnienie dodatkowo jazdy pod prąd oraz taranowania przez swirek13.

Pozdrawiam

 

 

  • Jestem za 7
  • Jestem przeciw 2
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...