Skocz do zawartości

Skarga na xbezett


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Data i godzina zdarzenia: 20.06.2020 22:21:08

Nick oskarżającego: Martynka

Nick oskarżonego: xbezett

Powód napisania skargi: Oszukał mnie 

Sprzedawałam auto na drogiej giełdzie, wystawiłam auto za 80k ale mniejsza napisał do mnie gracz xbezett że jest zainteresowany itp. ale mniejsza, spuściłam mu ponad 20k bo miał tylko niby 60k na koncie, po czym mówił ze 3k za podatek i dał mi 57k a 3k da mi jak będzie miał. Oto tym sposobem nie odzywa się ponad tydzień, pisałam, dzwoniłam, prosiłam żeby wszedł na dc ale nic z tego. Niestety ma muta więc nawet nie miałam jak się z nim dogadać.  
Martynka 

 

 

20200620222655_1.jpg

Edytowane przez Martynka
  • Like 1
Napisano

Oddam do poniedziałku, bo przez weekend nie ma mnie w domu, pozdrawiam :)

 

Napisano
7 minut temu, xbezett napisał:

Oddam do poniedziałku, bo przez weekend nie ma mnie w domu, pozdrawiam :)

 

Chciałabym to mieć teraz, a nie czekać kolejne dni, na spojler który kosztuje parę tyś miałeś siano to chociaż oddaj mi te 3k :) pozatym nie ma cie w domu a piszesz z moim chłopakiem na discordzie to XD 

Napisano
Teraz, Martynka napisał:

Chciałabym to mieć teraz, a nie czekać kolejne dni, na spojler który kosztuje parę tyś miałeś siano to chociaż oddaj mi te 3k :) pozatym nie ma cie w domu a piszesz z moim chłopakiem na discordzie to XD 

To discorda nie można mieć na telefonie? :D

 

Napisano (edytowane)
5 minut temu, xbezett napisał:

To discorda nie można mieć na telefonie? :D

 

Nie, masz 30 min do oddania moich pieniedzy bo na spojler 10 k miałeś na turbo czy coś 30 k miałes to żałujesz oddac 3k ? gdzie cene samochodu człowieku spuściłam 20k, nie dość że jesteś oszustem to nie umiesz się przyznać do swoich błędów ? trudno odpisać ? Pisałam do ciebie przez tydzien ! Mam też to wstawić żeby to udowodnić ?

 

Edytowane przez Martynka
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...