Zielony Napisano 21 Stycznia 2018 Napisano 21 Stycznia 2018 Witam,bo mam taki problem żę jak wchodze na serwer to mam taki czarny ekran SS:https://imgur.com/7qaJo9Z
Mariuszel Napisano 27 Stycznia 2018 Napisano 27 Stycznia 2018 Musisz czekać, w prawym dolnym rogu jest kółeczko, które oznacza to, że serwer się ładuje.
Abel3653 Napisano 30 Stycznia 2018 Napisano 30 Stycznia 2018 A no miałem ten sam problem. Ale kolega wyżej faktycznie ma racje. ____ http://bbcoaching.pl/kinkiety-zewnetrzne/
Rekomendowane odpowiedzi