xbezett Napisano 24 Czerwca 2020 Napisano 24 Czerwca 2020 Data i godzina zdarzenia: 24.06.2020r, 14:51 Nick oskarżającego: xbezett Nick oskarżonego: KillerBaoPl Powód napisania skargi: Zostałem zwyzywany i zmutowany za to, że odpowiedziałem na zaczepkę. Dowody w postaci logów lub screenshotów: Dowód na dole, pozdrawiam. 2
Developer/owner proklin Napisano 27 Czerwca 2020 Developer/owner Napisano 27 Czerwca 2020 Regulaminu trzeba przestrzegać niezależnie od tego czy ktoś prowokuje, czy nie więc kara jest słuszna. Oczywiście gracz @KillerBaoPl także otrzymuje mute w kategorii toksycznosć (1 kara) Zamykam. 1
Rekomendowane odpowiedzi