J3lonek Napisano 19 Czerwca 2020 Napisano 19 Czerwca 2020 Nick: Jelonek Nick osoby nakładającej kare: nie wiem bo wbiłem na serwer i pisze że " zostałeś wyrzucony z powodu aktywnego bana" Powód nałożenia kary: " zostałeś wyrzucony z powodu aktywnego bana" Krótki opis sytuacji: Wbijam sobie pierwszy raz na serwer i próbuje się połączyć z serwem i pisze na chacie " zostałeś wyrzucony z powodu aktywnego bana" nie wiem o co chodzi ale mam nadzieję że dostane unbana i szybką odpowiedz pozdrawiam. Dowody: ... Coś od siebie: Siema jestem janek mam 17 lat no i lubię enduro. 2 1
Developer/owner proklin Napisano 27 Czerwca 2020 Developer/owner Napisano 27 Czerwca 2020 @J3lonek na Twoim koncie nie ma żadnego bana. Prawdopodobnie masz zmienne IP i dostałeś aktualnie takie same, jak ktoś kto dostał bana. Zresetuj router i powinno dać się normalnie wejść. Zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi