Skocz do zawartości

Wbiłem 1 raz na serwa i mam bana


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: Jelonek

Nick osoby nakładającej kare: nie wiem bo wbiłem na serwer i pisze że " zostałeś wyrzucony z powodu aktywnego bana"

Powód nałożenia kary: " zostałeś wyrzucony z powodu aktywnego bana"

Krótki opis sytuacji:  Wbijam sobie pierwszy raz na serwer i próbuje się połączyć z serwem i pisze na chacie " zostałeś wyrzucony z powodu aktywnego bana" nie wiem o co chodzi ale mam nadzieję że dostane unbana i szybką odpowiedz pozdrawiam.

Dowody: ...

Coś od siebie: Siema jestem janek mam 17 lat no i lubię enduro.

  • Haha 2
  • Jestem za 1
  • Developer/owner
Napisano

@J3lonek na Twoim koncie nie ma żadnego bana. Prawdopodobnie masz zmienne IP i dostałeś aktualnie takie same, jak ktoś kto dostał bana. Zresetuj router i powinno dać się normalnie wejść.

Zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...