jaca praca Napisano 20 Stycznia 2018 Napisano 20 Stycznia 2018 Heja, mam takowy problem i nie wiem co jest grane. https://imgur.com/7qaJo9Z Mapy się załadowały - wszystko niby pięknie i stoi na tym oknie czarnym z kółeczkiem wczytywania czy czegoś tam w prawym dolnym rogu. Próbowałem na innych serwerach i nie mam problemu.
miniu Napisano 20 Stycznia 2018 Napisano 20 Stycznia 2018 Siema, Zobacz czy masz tak ustawione: https://imgur.com/a/R25Y9 1
jaca praca Napisano 20 Stycznia 2018 Autor Napisano 20 Stycznia 2018 Tak miałem i zaczęło działać po kilkukrotnym wyłączeniu i włączeniu ale mam problem z wejsćiem np. do urzędu bo nie moge przejsć przez drzwi - blokują mnie.
miniu Napisano 20 Stycznia 2018 Napisano 20 Stycznia 2018 Tak, z drzwiami jest problem, jeśli się spawnujesz obok urzędu to musisz odejść kawałek(na druga stronę ulicy powinno być ok) i wrócić
Rekomendowane odpowiedzi