Skocz do zawartości

Skarga na Kusiek.


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 11.06.2020, ok. 11:30.

Nick oskarżającego: Ghq

Nick oskarżonego: Kusiek

Powód napisania skargi: Wystawił na giełdzie dwa auta za konkretne ceny (po 55555). Złożyłem oferty zgodne z jego oczekiwaniami. Stwierdził, że nie sprzeda aut za te kwoty, bo ma lepsze oferty (z których nadal nie skorzystał). Giełda to nie licytacja. Zamiast wystawiania samochodów na giełdzie mógł dać ogłoszenia przez Weazel News. Oczekuję wywiązania się z transakcji.

Dowody w postaci logów lub screenshotów:

 

2g.jpg

1g.jpg

3g.jpg

  • Haha 10
  • Confused 2
  • Jestem za 6
  • 3 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

Gracz nie ma obowiązku sprzedać pojazdu po wystawieniu go na giełdzie. Dotyczy to zarówno sprzedaży danej osobie (chociażby ze względu,  że nie każdy każdego musi lubić) jak i kwoty. Naturalne, że jeśli dostaje lepszą ofertę to nie sprzeda za mniej bo ktoś tak chce..

 

Zamykam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...