Ghq Napisano 11 Czerwca 2020 Napisano 11 Czerwca 2020 Data i godzina zdarzenia: 11.06.2020, ok. 11:30. Nick oskarżającego: Ghq Nick oskarżonego: Kusiek Powód napisania skargi: Wystawił na giełdzie dwa auta za konkretne ceny (po 55555). Złożyłem oferty zgodne z jego oczekiwaniami. Stwierdził, że nie sprzeda aut za te kwoty, bo ma lepsze oferty (z których nadal nie skorzystał). Giełda to nie licytacja. Zamiast wystawiania samochodów na giełdzie mógł dać ogłoszenia przez Weazel News. Oczekuję wywiązania się z transakcji. Dowody w postaci logów lub screenshotów: 10 2 6
Developer/owner proklin Napisano 27 Czerwca 2020 Developer/owner Napisano 27 Czerwca 2020 Gracz nie ma obowiązku sprzedać pojazdu po wystawieniu go na giełdzie. Dotyczy to zarówno sprzedaży danej osobie (chociażby ze względu, że nie każdy każdego musi lubić) jak i kwoty. Naturalne, że jeśli dostaje lepszą ofertę to nie sprzeda za mniej bo ktoś tak chce.. Zamykam
Rekomendowane odpowiedzi