p4pryk Napisano 4 Czerwca 2020 Napisano 4 Czerwca 2020 Nick: p4pryk Nick osoby nakładającej kare:ADMIN (nie znam nicku) Powód nałożenia kary: Obrażanie Admina Krótki opis sytuacji: Sytuacja wygląda tak, że dostałem bana za nic. Kilka dni temu grałem normalnie, pod wieczór wyszedłem z serwera w celu pogrania ze znajomymi w inną grę. Gdy chciałem wejść na serwer FiveLife gdzieś po 21:00 pojawił mi się komunikat o banie. Dowody: Coś od siebie: chciałem dodać że nikogo nie obrażałem i szanuję Administracje tego serwera gdyż ten jest bardzo dobry.
Developer/owner proklin Napisano 27 Czerwca 2020 Developer/owner Napisano 27 Czerwca 2020 @p4pryk na tym koncie nie ma żadnego bana. Prawdopodobnie masz zmienny adres IP i trafiłeś na taki z karą. Restart routera powinien rozwiązać taki problem.
Rekomendowane odpowiedzi