Skocz do zawartości

p4pryk ukarany przez ADMIN


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: p4pryk

Nick osoby nakładającej kare:ADMIN (nie znam nicku)

Powód nałożenia kary: Obrażanie Admina

Krótki opis sytuacji: Sytuacja wygląda tak, że dostałem bana za nic. Kilka dni temu grałem normalnie, pod wieczór wyszedłem z serwera w celu pogrania ze znajomymi w inną grę. Gdy chciałem wejść na serwer FiveLife gdzieś po 21:00 pojawił mi się komunikat o banie.  

Dowody: 422275047_Zrzutekranu(13).thumb.png.f2813b23ea5843329b275de29f6a0a42.png

Coś od siebie: chciałem dodać że nikogo nie obrażałem i szanuję Administracje tego serwera gdyż ten jest bardzo dobry.

  • 4 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

@p4pryk na tym koncie nie ma żadnego bana. Prawdopodobnie masz zmienny adres IP i trafiłeś na taki z karą. Restart routera powinien rozwiązać taki problem.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...