Skocz do zawartości

Swirek13 ukarany przez: ADMINA (Nie wiem którego)


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
 

Nick:  Swirek13

Nick osoby nakładającej kare: (nie wiem kto nałożył karę)

Powód nałożenia kary:  Podobno obraza admina.

Krótki opis sytuacji:  Oczekując na licytację, stałem obok samochodu który oglądałem bo byłem nim zainteresowany po czym nie wiem nawet skąd, i z jakiego powodu (najprawdopodobniej bot który stał na scenie)mnie zastrzelił. Po przyjeździe mocno sfrustrowany zapytałem dlaczego mnie zastrzelił. po czym zobaczyłem na ekranie napis ze zostałem zbanowany.

Dowody: 

Coś od siebie:  

nikt mi nie mówił że robię coś źle nikt mnie nie upomniał a już na pewno (co moim zdaniem powinien zrobić admin) nikt do mnie nic nie powiedział na czacie głosowym. Nawet nie wiem co to za admin był. Sytuacja ta nie jest dla mnie w żaden sposób do zrozumienia dlatego proszę o wyjaśnienia i proszę o ściągniecie kary, gdyż moim zdaniem jest nałożona na mnie niesłusznie.

  • 4 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

Ban był na tydzień więc jego termin i tak już minął.

Bo o którym mówisz to był administrator, który w ten sposób pilnował i karał za wchodzenie na scene, co było ogłaszane czerwonymi komunikatami, które ciężko przegapić.

Kara była słuszna, a apelacja mimo, że po terminie i tak zostaje odrzucona.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...