BenqPL Napisano 1 Czerwca 2020 Napisano 1 Czerwca 2020 (edytowane) Nazwa tematu: Nie oddana pożyczka na czas przez gracza MasterX Data i godzina zdarzenia: Miał czas na oddanie hajsu od 03.05.2020 do 17.05.2020 Nick oskarżającego: BenqPL Nick oskarżonego: MasterX Powód napisania skargi: Miał czas na oddanie kasy do 17.05.2020 ,jednak jednak dałem mu jeszcze parę dni i go poinformowałem o tym a on nie dał oznak życia ( prawdopodobnie przestał grać na serwerze) Dałem mu albany v-str w raty na początek dał mi 80k i miał mi jeszcze dać 140k miał czas od 03.05.2020 do 17.05.2020 , jadnakże oddał mi tylko 100k i pozostało mu do oddania 40k i trochę mu przedłużyłem czas ale nie odpisał mi tylko ,że pisał i mu nie wysłało wiadomości (nawet nie wiem jakiej) i raz ,że jestem gdy mnie nie było i od tamtej pory nie mam od niego żadnej informacji co i jak z moimi pieniędzmi. Krótki opis: Nie piszę tej skargi z myślą aby dostał bana tylko abym otrzymał resztę moich pieniędzy czyli 40k. Jednakże jeśli w ostateczności nie odda to administacja będzie wiedzieć co dalej robić. Dowody w postaci logów lub screenshotów: Screenów nie mam z początku umowy gdyż zgubiły mi się ss na kompie bo robiłem czystkę dysku a telefonu nie mogę tak bardzo do tyły przewinąć ,ale mam z dalszej częsci rozmowy. Zdjęcia z rozmowy przesłane niżej zaczynają się 4 dni od otrzymania pożyczki dla MasterX ode mnie początku rozmowy nie mam. 😕 Z góry dziekuję Edytowane 1 Czerwca 2020 przez BenqPL Chciałem tekst przesunąć maksmalnie do lewej strony.
BenqPL Napisano 1 Czerwca 2020 Autor Napisano 1 Czerwca 2020 Skarga już nie aktualna , oddal mi już wszystko
Rekomendowane odpowiedzi