Loczek_4 Napisano 27 Maja 2020 Napisano 27 Maja 2020 Dostałem bana za spam na klawiaturze przy rolowaniu ponieważ moja postać nie mogła wejść do auta i rozbiła szybę a tam siedziała już osoba
Rekomendowane odpowiedzi