Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ten serwer prezentuje się naprawdę świetnie, chcę bardzo w niego pograć ale oczywiście nie mogę ponieważ za każdym razem gdy wchodze na serwer, wyświetla się panel logowania, wpisuje tam login i hasło z forum klikam "loguj" potem kręci się kółko i dupa ponieważ nic więcej nie wyskakuje gdy klikam znowu loguj kilka razy, panel sam się odświeża i login z hasłem znika, po wpisaniu dalej taka samam sytuacja, Jest mi tak smutno, nparawdę chce zagrać na tym kozackim serwerze, dotychczas grałem tylko na Fivem, ale odkryłem ten serwer, tylko że nie da się na niego wejść :C

Edit : Juz wiem jak to naprawić :D

Gdy wyświetla wam sie panel logowania, nic tam nie piszcie, kliknijcie na klawiaturze "Home" odczekajcie 2 minutki, kliknijcie znowu "Home" i gdy zmieniło wam się tło, zalogujcie się

Mi działa za każym razem :D

Edytowane przez hubertus77
  • 2 lata później...
Napisano

Z powodu braku aktywności tematu.

Zamykam i przenoszę do archiwum.

  • Arrow zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...