hubertus77 Napisano 27 Maja 2020 Napisano 27 Maja 2020 (edytowane) Ten serwer prezentuje się naprawdę świetnie, chcę bardzo w niego pograć ale oczywiście nie mogę ponieważ za każdym razem gdy wchodze na serwer, wyświetla się panel logowania, wpisuje tam login i hasło z forum klikam "loguj" potem kręci się kółko i dupa ponieważ nic więcej nie wyskakuje gdy klikam znowu loguj kilka razy, panel sam się odświeża i login z hasłem znika, po wpisaniu dalej taka samam sytuacja, Jest mi tak smutno, nparawdę chce zagrać na tym kozackim serwerze, dotychczas grałem tylko na Fivem, ale odkryłem ten serwer, tylko że nie da się na niego wejść :C Edit : Juz wiem jak to naprawić Gdy wyświetla wam sie panel logowania, nic tam nie piszcie, kliknijcie na klawiaturze "Home" odczekajcie 2 minutki, kliknijcie znowu "Home" i gdy zmieniło wam się tło, zalogujcie się Mi działa za każym razem Edytowane 27 Maja 2020 przez hubertus77
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi